Please update your Flash Player to view content.

Odkazy

komora

Komora daňových poradců ČR
V České republice je profese a činnost daňových poradců a Komory daňových poradců ČR upravena zákonem č. 523/1992 Sb. v aktuálním znění. Daňovým poradcem dle tohoto zákona jsou pouze fyzické osoby, které jsou zapsány v seznamu Komory daňových poradců ČR.
 

Daňový kalendář
Plátci spotřebních daní, kterým podle zák.č. 353/2003 Sb. Odkaz na externí web, o spotřebních daních, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o spotřebních daních“), vznikla povinnost daň přiznat a zaplatit, jsou povinni podat daňové přiznání samostatně za každou daň celnímu úřadu, a to do 25. dne po skončení zdaňovacího období, ve kterém tato povinnost vznikla, pokud zákon o spotřebních daních nestanoví jinak; ve stejné lhůtě a stejným způsobem jsou plátci oprávněni uplatnit nárok na vrácení daně, pokud zákon o spotřebních daních nestanoví jinak. Při dovozu vybraných výrobků se za daňové přiznání považuje celní prohlášení, jímž je navrženo propuštění vybraných výrobků do příslušného celního režimu.
 

Software Money S3
Ekonomický a účetní program Money S3 patří mezi nejrozšířenější ekonomický software v ČR. Umožňuje vést „účto" s moduly daňová evidence (jednoduché účetnictví) a podvojné účetnictví pro vedení účetnictví a řízení menších firem. Nabízí snadnou obsluhu, řadu nadstandardních funkcí a pravidelnou legislativní aktualizaci.
 

Kurzy devizového trhu
Data pro aktuální pracovní den jsou k dispozici po 14:30

Joomla templates by Joomlashine